logo
 

Sąskaita, apmokėjimo sąlygos

  Jūsų vanduo  
  Jūsų sąskaita  
 
Tarifai
Sąskaita, apmokėjimo sąlygos
  Susiję paslaugos  
  Susisiekime  
 

Jūsų nuomonė apie aptarnavimo kokybę

SKUBI PAGALBA:
.
Lauko vandentiekio tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 35 92
Nuotekų tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 28 76


Klientų aptarnavimas
Tel. (8 37) 30 17 77


Darbo laikas:
 

I-IV 7.00-11.00,
      11.45-16.00

V 7.00-11.00,
  11.30-14.30

Prailgintas klientų aptarnavimas :

I-IV 16.00-17.00
V 14.30-15.30

 

MŪSŲ ADRESAS:
Aukštaičių g. 43,
LT-44158 Kaunas

El.paštas
ofisas@kaunovandenys.lt
Faks. (8 37) 30 18 00
 

Spausdinti

Sąskaita, apmokėjimo sąlygos

Apsilankę interneto svetainėje adresu  www.kaunovandenys.lt (rodmenų deklaravimas juridiniams asmenims) arba  www.e-komplektas.lt (fiziniams asmenims) savo sąskaitą galite ne tik pamatyti, bet ir  atsispausdinti. Atsidarius langui pasirinkite UAB "Kauno vandenys"(sąskaitos gyventojams). 

Šiuo metu yra galimybė patalpinti sąskaitas už vandenį ir nuotekų tvarkymą kliento elektroninio pašto dėžutėje. Tokiu atveju sąskaitos gaunamos gerokai anksčiau. Norintys sąskaitas gauti el. paštu turėtų elektroniniu laišku kreiptis į apskaitos specialistą, nurodant tikslų adresą, mokėtojo Nr. ir mokėtojo pavardę.

Apskaitos specialistės:

Neringa Lopienė-
Neringa.Lopiene@kaunovandenys.lt
Odeta Jakubauskienė-
Odeta.Jakubauskiene@kaunovandenys.lt
Vilija Baltrušaitienė-
Vilija.Baltrusaitiene@kaunovandenys.lt
Rasa Pociūnienė-
Rasa.Pociuniene@kaunovandenys.lt
Kristina Miliutė-
Kristina.Miliute@kaunovandenys.lt 
Augustė Urniežiūtė-  
Auguste.Urnieziute@kaunovandenys.lt
Aida Narbuntienė-
Aida.Narbuntiene@kaunovandenys.lt
Dalia Pociūnienė-
Dalia.Pociuniene@kaunovandenys.lt
Dana Daugelaitė-
Dana.Daugelaite@kaunovandenys.lt

Gyventojai, turintys įsiskolinimą, turėtų kreiptis į UAB "Kauno vandenys" dėl skolos sutarčių sudarymo ir pasinaudoti skolos mokėjimo dalimis galimybe. Priešingu atveju skola yra išieškoma per antstolius, o tai sudaro papildomas išlaidas.

Taip pat sugriežtinta priskaitymų už vandenį kontrolė. Pagal sudarytus grafikus tikrinami vandens skaitikliai butuose. Gyventojams, nesudarantiems sąlygų patikrinti jų deklaruojamų skaitiklių rodmenis, mokestis už vandenį pradedamas skaičiuoti vadovaujantis miesto savivaldybės tarybos patvirtintomis vandens suvartojimo normomis. Skaitiklių tikrinimo laiką gyventojai gali suderinti jiems priimtinu laiku. Sąskaitos negavus iki einamojo mėnesio 20-tos dienos, prašome informuoti UAB "Kauno vandenys" telefonu, nurodytu praėjusio mėnesio sąskaitoje. Šiuo telefonu taip pat galite kreiptis visais priskaitymų ar apmokėjimų už vandenį ir nuotekų tvarkymą pagal gautas sąskaitas klausimais. Prašome atkreipti dėmesį į tai, jei sąskaitoje nurodyta kita nei turi būti vartotojo pavardė ar adresas. Tokiu atveju prašome atvykti į abonentų skyrių sudaryti sutartį.

Bendrovės klientai turi galimybę pasirinkti jiems patogiausią atsiskaitymo būdą – mokėti internetu ar tiesioginiu debetu praktiškai visuose bankuose, susimokėti grynais bankuose, "Lietuvos paštas" skyriuose, "Kauno spauda" ir "Lietuvos spauda" kioskuose, UAB "Perlo paslaugos" terminaluose, pasinaudoti galimybe už komunalines paslaugas atsiskaityti viena sąskaita, kurią administruoja UAB "Viena sąskaita".