logo
 

Visi kontaktai

  Kaip mus rasti  
  Abonent┼│ skyrius  
  Techninis-projekt┼│ skyrius  
  Tinkl┼│ skyrius  
  Vandens apskaitos prietais┼│ tarnyba  
  Vandens tyrimo laboratorija  
  Visi kontaktai  
  Bendrov─Śs telefon┼│ s─ůra┼ías  
 

J┼źs┼│ nuomon─Ś apie aptarnavimo kokyb─Ö

SKUBI PAGALBA:
.
Lauko vandentiekio tinkl┼│ avarin─Ś tarnyba
Tel. (8 37) 31 35 92
Nuotek┼│ tinkl┼│ avarin─Ś tarnyba
Tel. (8 37) 31 28 76


Klient┼│ aptarnavimas
Tel. (8 37) 30 17 77


Darbo laikas:
 

I-IV 7.00-11.00,
      11.45-16.00

V 7.00-11.00,
  11.30-14.30

Prailgintas klient┼│ aptarnavimas :

I-IV 16.00-17.00
V 14.30-15.30

 

MŪSŲ ADRESAS:
Auk┼ítai─Źi┼│ g. 43,
LT-44158 Kaunas

El.paštas
ofisas@kaunovandenys.lt
Faks. (8 37) 30 18 00
 

Spausdinti

UAB "Kauno vandenys" darbuotojai visada pasiruo┼í─Ö susisiekti su Jumis, atsakyti ─» J┼źs┼│ klausimus ar pad─Śti i┼íspr─Östi kilusias problemas.


Prašome visus klausimus siųsti el.paštu: ofisas@kaunovandenys.lt

Nor─Śdami s─ůskaitas u┼ż vanden─» ir nuotekas gauti el. pa┼ítu,┬áel. lai┼íke apskaitos specialistui nurodykite tiksl┼│ adres─ů, mok─Śtojo Nr. ir mok─Śtojo pavard─Ö.

Apskaitos specialist─Śs:

Neringa.Lopiene@kaunovandenys.lt
Odeta.Jakubauskiene@kaunovandenys.lt
Vilija.Baltrusaitiene@kaunovandenys.lt
Rasa.Pociuniene@kaunovandenys.lt
Kristina.Miliute@kaunovandenys.lt 
Aida.Narbuntiene@kaunovandenys.lt
Dalia.Pociuniene@kaunovandenys.lt 
Dana.Daugelaite@kaunovandenys.lt
Auguste.Urnieziute@kaunovandenys.lt

Klausimais, susijusiais su karšto vandens tiekimu, maloniai prašome kreiptis į AB "Kauno energija" (http://www.kaunoenergija.lt)


UAB "Kauno vandenys"
Tel. 30 17 00, faksas 30 18 00
ofisas@kaunovandenys.lt

Tinklų skyrius
Tel. 31 30 18, faksas 31 26 09
Gediminas.Kupcinskas@kaunovandenys.lt

Vandentiekio avarin─Ś tarnyba
Tel. 31 35 92

Kanalizacijos avarin─Ś tarnyba
Tel. 31 28 76

Vandens apskaitos prietais┼│ tarnyba
Tel. 30 18 44
Vida.Sriubiene@kaunovandenys.lt

Siurblinių skyrius
Tel. 36 25 12, faksas 45 45 16
Tadas.Ivanauskas@kaunovandenys.lt
Regina.Ceringiene@kaunovandenys.lt

Nuotek┼│ valykla
Tel. 22 44 66, faksas 39 13 81
Petras.Maruniakas@kaunovandenys.lt

Abonent┼│ skyrius
Tel. 30 17 77
Elena.Svaziene@kaunovandenys.lt
Elegijus.Rudaitis@kaunovandenys.lt
Virginija-Egidija.Pajaujiene@kaunovandenys.lt
Marija-Audrone.Karpoviene@kaunovandenys.lt
Terese.Butkiene@kaunovandenys.lt

Techninis - projekt┼│ skyrius
Tel. 30 17 36
Dainius.Gudavicius@kaunovandenys.lt

Technin─Ś grup─Ś
Tel. 30 17 70
Kazimieras.Dauksa@kaunovandenys.lt
Laimis.Nemickas@kaunovandenys.lt

Vyr.finansininkas
Tel. 30 17 20
Daiva.Veberiene@kaunovandenys.lt

Personalo skyrius
Tel. 30 17 09 

Informacinių technologijų skyrius
Tel. 30 17 60
Vytautas.Petrauskas@kaunovandenys.lt