Praleisti juostelės komandas
Pereiti prie pagrindinio turinio
TUV1
TUV2
I-IV
7.00 - 11.00
11.45 - 16.00
V
7.00 - 11.00
11.30 - 14.30
Klientų aptarnavimas
Tel.(8 37) 30 17 77

Skip Navigation LinksVisiKontaktai

Gyventojų dėmesiui! Sąskaitą gaukite el. paštu! Kauniečiai yra kviečiami jungtis prie bendrovės „Kauno vandenys“ savitarnos svetainės. Čia galima matyti savo sąskaitas, deklaruoti skaitiklių rodmenis, užsisakyti skaitiklių keitimą, plombavimą, teikti prašymus ir kt.
Skubi Pagalba
Lauko vandentiekio tinklų avarinė tarnyba
Tel.(8 37) 31 35 92
Nuotekų tinklų avarinė tarnyba
Tel.(8 37) 31 28 76
Klientų aptarnavimas
Darbo laikas
I-IV
7.00 - 11.00
11.45 - 16.00
V
7.00 - 11.00
11.30 - 14.30
Prailgintas klientų aptarnavimas
I-IV
V
16.00 - 17.00
14.30 - 15.30
Aukštaičių 43, LT-44158 Kaunas

Junkis prie UAB ,,Kauno vandenys" facebook paskyros ir tapk socialinio tinklo draugu.
Tai greitesnis kelias bendravimo link.
Vandentiekio informacija
2017-01-16
Pateikta vandens Kaune:
62 469 m³
Išvalyta nuotekų Kaune:
60 320 m³
Gedimai vandens tinkluose:
15
Gedimai nuotekų tinkluose:
14


 


 

​​kontaktai

UAB „Kauno vandenys" darbuotojai visada pasiruošę susisiekti su Jumis, atsakyti į Jūsų klausimus ar padėti

 išspręsti kilusias problemas.

Prašome visus klausimus siųsti el. paštu: ofisas@kaunovandenys.lt

Norėdami sąskaitas už vandenį ir nuotekas gauti el. paštu, laiške apskaitos specialistui nurodykite tikslų
adresą, mokėtojo Nr. ir mokėtojo pavardę.

Apskaitos klausimais kreiptis el. paštu:
gyventoju.saskaitos@kaunovandenys.lt

Klausimais , susijusiais su karšto vandens tiekimu, maloniai prašome kreiptis į AB "Kauno energija" (http://www.kaunoenergija.lt) 

​Vardas​Pavardė​Pareigos​Telefono numeris
​Mob. telefono numeris
​El. pašto adresas
VISUOMENINĖS ORGANIZACIJOS ​ ​ ​ ​ ​
Romualdas​KalvaitisProfsąjungos komiteto pirmininkas
​(8 37) ​30 17 19
Romualdas.Kalvaitis@kaunovandenys.lt
​Faksas​(8 37) ​30 17 19
SEKRETORIATAS ​ ​ ​ ​ ​
​DainoraJakubauskaitėAdministratorė​(8 37) 30 17 00
ofisas@kaunovandenys.lt
BUHALTERIJA
​Ingrida​Liutkauskienė​Vyresnioji buhalterė
​(8 37) ​30 18 20Ingrida.Liutkauskiene@kaunovandenys.lt
PERSONALO SKYRIUS
​Virginija​Petrutienė​Viršininkė​(8 37) ​30 17 10
Virginija.Petrutiene@kaunovandenys.lt
EKONOMIKOS SKYRIUS
​Giedrė​Kulvietytė​Viršininkė​​(8 37) 30 18 25
Giedre.Kulvietyte@kaunovandenys.lt
JURIDINIS SKYRIUS
Mindaugas​Mizgaitis​Viršininkas​​(8 37) 30 17 08
Mindaugas.Mizgaitis@kaunovandenys.lt
VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ SKYRIUS
​Henrikas​Pajaujis​Viršininkas​(8 37) ​30 17 37
Henrikas.Pajaujis@kaunovandenys.lt
TIEKIMO IR ŪKIO SKYRIUS ​ ​ ​ ​
​Tadas​Ivanauskas​Viršininkas​(8 37) ​30 17 03
Tadas.Ivanauskas@kaunovandenys.lt
DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS TARNYBA
​Kazys​Jurgaitis​Viršininkas​​(8 37) 30 17 45
Kazys.Jurgaitis@kaunovandenys.lt
TECHNINIS-PROJEKTŲ SKYRIUS
​Dainius​Gudavičius​Viršininkas​(8 37) ​30 17 36
Dainius.Gudavicius@kaunovandenys.lt
ENERGETIKOS SKYRIUS
​Bronius​Sriubas​Viršininkas- vyriausias energetikas
​(8 37) ​30 17 43
Bronius.Sriubas@kaunovandenys.lt
CENTRINĖ DISPEČERINĖ
​Edvardas​Guogas​Vyriausiasis technologas
​(8 37) ​30 18 50
Edvardas.Guogas@kaunovandenys.lt
ABONENTŲ SKYRIUS
​Elena​Švažienė​Viršininkė​​(8 37) 30 17 80
Elena.Svaziene@kaunovandenys.lt
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ SKYRIUS
​Vidmantas​Arimavičius​Viršininkas​(8 37) ​30 17 60
Vidmantas.Arimavicius@kaunovandenys.lt
TINKLŲ SKYRIUS
​VytautasRudys​​Viršininkas​​(8 37) 31 33 67
Vytautas.Rudys@kaunovandenys.lt

SIURBLINIŲ SKYRIUS

Egidijus​Dūda​Viršininkas​(8 37) ​36 31 80
Egidijus.Duda@kaunovandenys.lt
NUOTEKŲ VALYKLA
Karolis​Sasnauskas​Viršininkas​(8 37) 22 44 66Karolis.Sasnauskas@kaunovandenys.lt