Praleisti juostelės komandas
Pereiti prie pagrindinio turinio
TUV1
TUV2
I-IV
7.00 - 11.00
11.45 - 16.00
V
7.00 - 11.00
11.30 - 14.30
Kauniečių aptarnavimo centras
Tel. 8 800 20000

Gyventojų dėmesiui! Sąskaitą gaukite el. paštu! Kauniečiai yra kviečiami jungtis prie bendrovės „Kauno vandenys“ savitarnos svetainės. Čia galima matyti savo sąskaitas, deklaruoti skaitiklių rodmenis, užsisakyti skaitiklių keitimą, plombavimą, teikti prašymus ir kt.
Skubi Pagalba
Lauko vandentiekio tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 35 92
Nuotekų tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 28 76
Kauniečių aptarnavimo centras Mano Kaunas
Nuo 2018 m. sausio 2 d. klientai priimami tik kauniečių aptarnavimo centre Mano Kaunas Statybininkų g. 3 (įėjimas iš S. Žukausko g.)
Darbo laikas
I-V 9 - 18 val.
Tel. 8 800 20000

Junkis prie UAB ,,Kauno vandenys" facebook paskyros ir tapk socialinio tinklo draugu.
Tai greitesnis kelias bendravimo link.
Vandentiekio informacija
2018-06-19
Pateikta vandens Kaune:
69 401 m³
Išvalyta nuotekų Kaune:
50 352 m³
Gedimai vandens tinkluose:
16
Gedimai nuotekų tinkluose:
19

Seimo aplinkos apsaugos komitetas domėjosi Kauno nuotekų valyklos veikla ir dumblo džiovinimo technologijomis

2017-04-27

Seimo aplinkos apsaugos komitetas domėjosi Kauno nuotekų valyklos veikla ir dumblo džiovinimo technologijomis

Seimo aplinkos apsaugos komiteto nariai surengė išvažiuojamajį posėdį Kauno nuotekų valykloje, posėdyje dalyvavo ir Kauno savivaldybės atstovai. Svečiai domėjosi ne tik kovo 21 d. atveju - kuomet buvo rastas kažkada avarijos metu įrengtas vamzdis, bet ir dumblo džiovinimo technologijomis, bei sudžiovinto dumblo panaudojimo klausimais.

Komiteto narius laikinai generalinio direktoriaus pareigas einantis Vilius Burokas informavo, kad vamzdis nuotekų valykloje atsirado 2013 metais, kuomet įvykusios avarijos metu reikėjo priimti skubų sprendimą. Tą kartą užsikimšus ir nustojus funkcionuoti vietinės siurblinės nuotekų linijai buvo pajungtas 150 mm skersmens vamzdis. Viliaus Buroko teigimu, likvidavus avariją jis vėliau nebuvo naudojamas.

Dėl aptikto vamzdžio šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas, tyrimas atliekamas ir įmonės viduje. Tačiau paimti vandens mėginiai parodė, kad į Nemuną išleidžiamos išvalytos nuotekos ir prieš minėtą faktą ir po jo neviršijo leistinų normų.

Vieno iš komiteto narių Simono Gentvilo teigimu, ,,Kaunas turi vieną mažiausių kainų už paslaugas Lietuvoje ir ši įmonė  „Kauno vandenys" – viena geriausiai veikiančių vandenvalos įmonių šalyje. Todėl tik tyrimas atsakys į visus rūpimus klausimus. Nemanome, kad tiesiog tyčia šiaip sau sugalvojus buvo sumontuotas vamzdis".

Seimo aplinkos apsaugos komiteto nariai taip pat domėjosi ir dumblo džiovinimo technologijomis. Įrenginiai dumblo džiovimui Kauno nuotekų valykloje veikti pradėjo prieš metus. ,,Deja, bet iki šiol pasigendame vieningos valstybės politikos – kur panaudoti sudžiovintą dumblą", - teigia V. Burokas. Šiuo metu įmonė ,,Kauno vandenys" išsivežantiems dumblą turi mokėti ir tam tikrą mokestį. Priešingu atveju jį tektų kaupti.