Praleisti juostelės komandas
Pereiti prie pagrindinio turinio
TUV1
TUV2
I-IV
7.00 - 11.00
11.45 - 16.00
V
7.00 - 11.00
11.30 - 14.30
Kauniečių aptarnavimo centras
Tel. 8 800 20000

Gyventojų dėmesiui! Sąskaitą gaukite el. paštu! Kauniečiai yra kviečiami jungtis prie bendrovės „Kauno vandenys“ savitarnos svetainės. Čia galima matyti savo sąskaitas, deklaruoti skaitiklių rodmenis, užsisakyti skaitiklių keitimą, plombavimą, teikti prašymus ir kt.
Skubi Pagalba
Lauko vandentiekio tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 35 92
Nuotekų tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 28 76
Kauniečių aptarnavimo centras Mano Kaunas
Nuo 2018 m. sausio 2 d. klientai priimami tik kauniečių aptarnavimo centre Mano Kaunas Statybininkų g. 3 (įėjimas iš S. Žukausko g.)
Darbo laikas
I-V 9 - 18 val.
Tel. 8 800 20000

Junkis prie UAB ,,Kauno vandenys" facebook paskyros ir tapk socialinio tinklo draugu.
Tai greitesnis kelias bendravimo link.
Vandentiekio informacija
2018-06-19
Pateikta vandens Kaune:
69 401 m³
Išvalyta nuotekų Kaune:
50 352 m³
Gedimai vandens tinkluose:
16
Gedimai nuotekų tinkluose:
19

Dienraštis ,,Kauno diena“ rašo:

2017-08-24

MINISTERIJA PRISIDIRBO, O MOKĖS VANDENS TIEKĖJAI?

Europos Komisija (EK) grasina Lietuvai baudomis už tai, kad dar dalis gyventojų naudojasi lauko tualetais ir geria šulinio vandenį. Aplinkos ministerija kratosi atsakomybės ir ją permeta vandens tiekėjams, tarp jų ir „Kauno vandenims".

Priversti negali

Bendrovės „Kauno vandenys" generalinis direktorius Vilius Burokas dienraščiui „Kauno diena" aiškino, kad kol kas dar nėra įsakymų, kad vandens tiekėjai turi grąžinti europinius pinigus. Tačiau jei valdžia priims įsakymą, bendrovė turės sukrapštyti 2,5 mln. eurų.

Ydingi įstatymai

Vandens tiekėjų asociacija taip pat tvirtina, kad reikia įstatymų korekcijų ir nesutinka su Aplinkos projektų valdymo agentūros išvadomis, kad vandentvarkos projektai padaryti netinkamai. Asociacija tikino, kad dalis projektų yra sėkmingai įgyvendinti, todėl vandens tiekimo bendrovės neprivalo grąžinti europinių pinigų.

Ministerijos pozicija

Aplinkos ministro patarėjas Mindaugas Bajarūnas dienraščiui „Kauno diena" teigė, jog siekiant įgyvendinti Miestų nuotekų direktyvą ir apsaugoti aplinką nuo taršos nuotekomis į geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sektorių investuota apie vieną mlrd. EUR Europos Sąjungos lėšų. Šių investicijų pagalba turėjo akivaizdžiai pagerėti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumas gyventojams, sumažėti netinkamai išvalytų nuotekų išleidimas į aplinką. Daugiausia pažangos pasiekta surenkamų nuotekų valymo srityje.

Siekiant įgyvendinti Miestų nuotekų direktyvą ir užtikrinti, kad sukurta geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūra būtų išnaudojama tinkamai, AM parengė Įstatymo pakeitimo projektą, kuriame siūloma nustatyti pareigą gyventojams aglomeracijose didesnėse kaip 2000 gyventojų ekvivalento (tankiai apgyvendintos teritorijos - apie kaimus, vienkiemius nekalbama) prisijungti prie centralizuotų sistemų be šiuo metu galiojančių papildomų sąlygų.

Daugiau skaitykite: ,,Kauno dienoje"