Praleisti juostelės komandas
Pereiti prie pagrindinio turinio
TUV1
TUV2
I-IV
7.00 - 11.00
11.45 - 16.00
V
7.00 - 11.00
11.30 - 14.30
Kauniečių aptarnavimo centras
Tel. 8 800 20000

Gyventojų dėmesiui! Sąskaitą gaukite el. paštu! Kauniečiai yra kviečiami jungtis prie bendrovės „Kauno vandenys“ savitarnos svetainės. Čia galima matyti savo sąskaitas, deklaruoti skaitiklių rodmenis, užsisakyti skaitiklių keitimą, plombavimą, teikti prašymus ir kt.
Skubi Pagalba
Lauko vandentiekio tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 35 92
Nuotekų tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 28 76
Kauniečių aptarnavimo centras Mano Kaunas
Nuo 2018 m. sausio 2 d. klientai priimami tik kauniečių aptarnavimo centre Mano Kaunas Statybininkų g. 3 (įėjimas iš S. Žukausko g.)
Darbo laikas
I-V 8 - 18 val.
Tel. 8 800 20000

Junkis prie UAB ,,Kauno vandenys" facebook paskyros ir tapk socialinio tinklo draugu.
Tai greitesnis kelias bendravimo link.
Vandentiekio informacija
2018-10-18
Pateikta vandens Kaune:
64 348 m³
Išvalyta nuotekų Kaune:
58 896 m³
Gedimai vandens tinkluose:
12
Gedimai nuotekų tinkluose:
16

Kaitra diktuoja savas sąlygas – gausus vandens vartojimas iššaukė vandens slėgio kritimą bei drumstumą

2018-05-28

Kaitros iššauktas intensyvus ir gausus laistymas bei vandens suvartojimas buitinėms reikmėms – kai kuriuose Kauno miesto mikrorajonuose lėmė vandens drumstumą. Centrinės dispečerinės duomenimis, kai kuriose vietovėse vandens suvartojimas išaugo nuo vidutinio 120 m³/h iki 300 m³/h, dėl minėtos priežasties padidėjo ir vandens tekėjimo greitis, kai kur krito ir vandens slėgis.

Gyventojų prašoma tokius atvejus registruoti vandentiekio tinklų avarinėje tarnyboje tel. Nr. (8 37) 31 35 92. Bendrovės avarinės tarnybos brigados reaguoja ir vykdo tinklų praplovimo darbus". Todėl po vandentiekio tinklų plovimo iš čiaupo gali tekėti gelsvos spalvos vanduo. Šis vandens tiekimo sutrikimas yra trumpalaikis. Išleidus didesnį kiekį, vanduo turi nuskaidrėti.

Šiuo metu yra plaunami magistraliniai vandentiekio tinklai bei stebimas ir reguliuojamas vandens slėgis. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad dėl ženkliai padidėjusio vandens suvartojimo padidėjo geležies ir mangano kiekis. Toks vanduo yra mikrobiologiškai nepavojingas sveikatai, naudoti buitinėms reikmėms galima, vartoti maistui laikinai nerekomenduojama.

Tačiau problema dėl pablogėjusios vandens kokybės gali būti ir namo vidaus tinkluose, jei pastarieji nebuvo  praplauti. Namo vidaus tinklais rūpinasi administratorius, bendrija ar namo savininkas.

Jeigu atlikus visus minėtus veiksmus vanduo nepasidaro skaidrus, prašome pranešti  UAB ,,Kauno vandenys" lauko avarinei tarnybai. Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir dėkojame už Jūsų supratingumą.

Gerinant vandens kokybę bendrovė ,,Kauno vandenys" užsibrėžusi ambicingus planus, per artimiausius kelerius metus numatytos net kelių vandens gerinimo įrenginių statybos.

Vičiūnuose bus statomi vandens gerinimo įrenginiai, kurie leis pagerinti rytinės Kauno dalies geriamojo vandens kokybę. Įrenginių statyboms numatyta 5.9 mln. eurų. Statybos  darbų konkursas bus paskelbtas jau šių metų birželį.

Artimiausiu metu bus formuojamas vandens gerino įrenginių sklypas Eigulių – Kleboniškio vandenvietėje. O vandens gerinimo įrenginių statybos darbų pabaiga numatyta 2020 m.