Praleisti juostelės komandas
Pereiti prie pagrindinio turinio
TUV1
TUV2
I-IV
7.00 - 11.00
11.45 - 16.00
V
7.00 - 11.00
11.30 - 14.30
Kauniečių aptarnavimo centras
Tel. 8 800 20000

Gyventojų dėmesiui! Sąskaitą gaukite el. paštu! Kauniečiai yra kviečiami jungtis prie bendrovės „Kauno vandenys“ savitarnos svetainės. Čia galima matyti savo sąskaitas, deklaruoti skaitiklių rodmenis, užsisakyti skaitiklių keitimą, plombavimą, teikti prašymus ir kt.
Skubi Pagalba
Lauko vandentiekio tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 35 92
Nuotekų tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 28 76
Kauniečių aptarnavimo centras Mano Kaunas
Nuo 2018 m. sausio 2 d. klientai priimami tik kauniečių aptarnavimo centre Mano Kaunas Statybininkų g. 3 (įėjimas iš S. Žukausko g.)
Darbo laikas
I-V 9 - 18 val.
Tel. 8 800 20000

Junkis prie UAB ,,Kauno vandenys" facebook paskyros ir tapk socialinio tinklo draugu.
Tai greitesnis kelias bendravimo link.
Vandentiekio informacija
2018-06-19
Pateikta vandens Kaune:
69 401 m³
Išvalyta nuotekų Kaune:
50 352 m³
Gedimai vandens tinkluose:
16
Gedimai nuotekų tinkluose:
19

Bendrovės ,,Kauno vandenys" vadovai ir darbuotojai apie naująjį socialinį modelį diskutavo su seimo nariais

2016-02-03

SysasBendrovės ,,Kauno vandenys" profesinės sąjungos kvietimu, susitikti su įmonės vadovais ir darbuotojais, šiandien  atvyko Seimo Pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas ir Seimo narė Orinta Leiputė. Anot parlamentarų, kad kuo mažiau būtų interpretacijų ir nerimo, dėl ruošiamo naujojo socialinio modelio, būtina aiškiau informuoti žmones – ką siūlo mokslininkai ir kam nepritaria bei dėl ko diskutuoja šalies politikai. susitikimas

Algirdas Sysas teigia, kad diskusijos Seime vyksta dėl to, jog naujasis darbo kodeksas nebūtų šališkas . Mat dalis mokslininkų parengto modelio - ne kas kita, kaip pataikavimas verslui. 80 įstatymų pataisų naujajam socialiniam projektui pateikęs A. Sysas tikina, kad diskusijos kyla, dėl darbo tarybų reikalingumo įmonėse ir profesinių sąjungų galių, pilnos darbuotojo materialinės atsakomybės, atleidimo iš darbo formos, išeitinių kompensacijų dydžio, kolektyvinės ,individualios bei sezoninio darbo sutarčių taikymo, užimtumo ir nedarbo draudimo.
Taip pat nemažai diskutuojama ir dėl pensinio amžiaus ilginimo, kuriam pasak A .Syso, politikai nepritaria. Tačiau siūlo - penkeriais metais ilginti darbo stažą, kas turėtų lemti ir  didesnes pensijas. Be to, seimo nariai tikina, jog planuojama keisti pensijų skaičiavimo formulę. Kuri anot jų, bus palankesnė tiems kurie sąžiningai dirbo ir mokėjo mokesčius. susitikimas

Kol politikai Seime diskutuoja apie naująjį socialinį modelį, kuris geriausiu atveju įsigalios tik 2017 metų sausį, įmonės ,, Kauno vandenys" darbuotojams šiandien taip pat kilo nemažai klausimų.
susitikimas Išklausę Seimo Pirmininko pavaduotojo A. Syso pristatymo – apie naująjį darbo kodeksą, darbuotojai domėjosi ir apie tai, ar eilinės atostogos priklausys nuo darbo stažo ir kaip atrodys priedai prie jų, kada bus pagaliau priimtas naujasis socialinis modelis?  
Įmonėje ,, Kauno vandenys" viešėjusių Seimo narių teigimu, jeigu politikai palaimintų tokį modelį, kokį siūlo mokslininkai, tuomet tektų laukti  trečios emigracijos bangos. Mat akivaizdu, kad šalies piliečiai nesutiktų dirbti ,,vergo" statusu – neturėdami beveik jokių saugumo garantijų.