Praleisti juostelės komandas
Pereiti prie pagrindinio turinio
TUV1
TUV2
I-IV
7.00 - 11.00
11.45 - 16.00
V
7.00 - 11.00
11.30 - 14.30
Kauniečių aptarnavimo centras
Tel. 8 800 20000

Gyventojų dėmesiui! Sąskaitą gaukite el. paštu! Kauniečiai yra kviečiami jungtis prie bendrovės „Kauno vandenys“ savitarnos svetainės. Čia galima matyti savo sąskaitas, deklaruoti skaitiklių rodmenis, užsisakyti skaitiklių keitimą, plombavimą, teikti prašymus ir kt.
Skubi Pagalba
Lauko vandentiekio tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 35 92
Nuotekų tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 28 76
Kauniečių aptarnavimo centras Mano Kaunas
Nuo 2018 m. sausio 2 d. klientai priimami tik kauniečių aptarnavimo centre Mano Kaunas Statybininkų g. 3 (įėjimas iš S. Žukausko g.)
Darbo laikas
I-V 9 - 18 val.
Tel. 8 800 20000

Junkis prie UAB ,,Kauno vandenys" facebook paskyros ir tapk socialinio tinklo draugu.
Tai greitesnis kelias bendravimo link.
Vandentiekio informacija
2018-06-19
Pateikta vandens Kaune:
69 401 m³
Išvalyta nuotekų Kaune:
50 352 m³
Gedimai vandens tinkluose:
16
Gedimai nuotekų tinkluose:
19

Kauno nuotekų valykloje atidaryti Dumblo apdorojimo įrenginiai

2016-03-04

Kauno nuotekų valykloje atidaryti Dumblo apdorojimo įrenginiai

Kovo 4 dieną  Kauno nuotekų valykloje oficialiai atidaryti  Dumblo apdorojimo įrenginiai.

Atidarymo iškilmėse dalyvaujant LR vyriausybės atstovei Jūratei Juozaitienei, Aplinkos viceministrui Algirdui Genevičiui, LR seimo nariams, Vokietijos ambasados Lietuvoje bei  darbus vykdžiusių rangovų įmonės ,,Zulzle Klein" atstovams, padėkos už sėkmingą ir laiku užbaigtą rizikingą projektą įteiktos bendrovės ,,Kauno vandenys" vadovams - įmonės generaliniam direktoriui Linui Baltrėnui,  technikos direktoriui Viliui Burokui, Kauno nuotekų valyklos viršininkui Karoliui Sasnauskui bei buvusiam ilgamečiui vandenvalos vadovui Petrui Maruniakui.

Už ES  sanglaudos fondo ir šalies biudžeto lėšas nuotekų valykloje pastatyta ir paleista nuotekų dumblo džiovinimo įranga, pasak bendrovės ,,Kauno vandenys" generalinio direktoriaus L. Baltrėno, leis sukurti reikiamus nuotekų dumblo tvarkymo pajėgumus Kauno regione - atitinkančius ES keliamus aplinkosaugos reikalavimus.

Kaip ir buvo numatyta ruošiant projektą, šiuose įrenginiuose bus apdorojamas dumblas, dėl ko   mažės dumblo kiekis regione. Mat įrenginiuose nuotekų dumblas bus ne tik pūdomas ir sausinamas, bet ir džiovinamas, tai padidins apdoroto dumblo panaudojimo galimybes. Ateityje planuojama, kad  sudžiovintas dumblas taps biokuru. Kauno Dumblo apdorojimo įrenginių statybos projekto įgyvendinimui panaudota  9.77 mln. eurų.

Į Kauno nuotekų valyklą dumblas bus vežamas ir iš kitų Kauno regione eksploatuojamų nuotekų valymo įrenginių. Į Marvelę dumblas atkeliaus iš Birštono, Zapyškio, Ežerėlio, Raudondvario, Neveronių, Vilkijos ir Šlienavos.

Artimiausiu metu, bendrovė ,,Kauno vandenys" taip pat planuoja ir Nuotekų valyklos rekonstrukciją, kurios metu bus pastatyta dumblo apdorojimo ultragarsu įranga bei kvapų filtrai. Dėl ko vėliau padidės biodujų išeiga ir  sumažės nemalonaus kvapo patekimas į išorę. Nuotekų valyklos rekonstrukcijai 2016 – 2018 metais prireiks virš 3 mln. EUR, iš jų 870 tūkst. EUR tikimasi gauti iš ES sanglaudos fondo.