Praleisti juostelės komandas
Pereiti prie pagrindinio turinio
TUV1
TUV2
I-IV
7.00 - 11.00
11.45 - 16.00
V
7.00 - 11.00
11.30 - 14.30
Kauniečių aptarnavimo centras
Tel. 8 800 20000

Gyventojų dėmesiui! Sąskaitą gaukite el. paštu! Kauniečiai yra kviečiami jungtis prie bendrovės „Kauno vandenys“ savitarnos svetainės. Čia galima matyti savo sąskaitas, deklaruoti skaitiklių rodmenis, užsisakyti skaitiklių keitimą, plombavimą, teikti prašymus ir kt.
Skubi Pagalba
Lauko vandentiekio tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 35 92
Nuotekų tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 28 76
Kauniečių aptarnavimo centras Mano Kaunas
Nuo 2018 m. sausio 2 d. klientai priimami tik kauniečių aptarnavimo centre Mano Kaunas Statybininkų g. 3 (įėjimas iš S. Žukausko g.)
Darbo laikas
I-V 9 - 18 val.
Tel. 8 800 20000

Junkis prie UAB ,,Kauno vandenys" facebook paskyros ir tapk socialinio tinklo draugu.
Tai greitesnis kelias bendravimo link.
Vandentiekio informacija
2018-06-19
Pateikta vandens Kaune:
69 401 m³
Išvalyta nuotekų Kaune:
50 352 m³
Gedimai vandens tinkluose:
16
Gedimai nuotekų tinkluose:
19

Netinkamas nuotekų tvarkymas gali prišaukti baudą!

2016-08-23

Bendrovės ,,Kauno vandenys" generalinis direktorius Linas Baltrėnas pasakoja, kad įmonės darbuotojams ir Kauno savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus atstovams pradėjus vykdyti patikrą įvairiuose miesto mikrorajonuose, kuriuose buvo pakloti nauji inžineriniai vandentiekio ir nuotekų tinklai, paaiškėjo liūdna tiesa. Individualiai savo namų valdose nuotekas tvarkantys gyventojai jas kaupė rezervuaruose iš kurių nevalytos nuotekos patekdavo į gruntą bei šalia esančius griovius. Patikros metu dalis gyventojų negalėjo pateikti įrodymų, kad nuotekos tvarkomos tinkamai, be to neturėjo sutarčių su nuotekų išvežėjais, nepateikė ir apmokėjimo už šią paslaugą įrodančių dokumentų.

Griežtėjant aplinkosauginiams reikalavimams bendrovė ,,Kauno vandenys" kaip ir kitos šalies vandentvarkos įmonės gyventojams turi sudaryti sąlygas, kad šie galėtų prisijungti prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų. Deja ir sudarius minėtas sąlygas individualiai nuotekas tvarkantys žmonės dar vangiai naudojasi šia galimybe. Todėl dviejų institucijų specialistai jau birželį pradėję tikrinimo procesą, tą kartą tik įspėjo gyventojus, deja dabar jau kelioms dešimtims kauniečių už gamtos teršimą nuotekomis skirtos ir piniginės baudos.

Bendrovės ,,Kauno vandenys" generalinis direktorius L. Baltrėnas tikina, kad kauniečiai turėtų nepamiršti, jog miesto taryba jau šių metų gegužę patvirtino Kauno miesto tvarkymo ir švaros taisykles. Todėl pagal jas gyventojai, individualiai tvarkantys nuotekas, privalo užtikrinti tokių valymo įrenginių priežiūrą ir sudaryti sutartį su nuotekų transportavimo paslaugas teikiančiu asmeniu.

Per pusantro mėnesio Linksmakalnio ir Aleksoto mikrorajonuose buvo aplankytos 26 gatvės, patikrinta keli šimtai individualių namų. Tikrinimai tęsis ir toliau, sako bendrovės ,,Kauno vandenys" technikos direktorius Vilius Burokas.
Dėl individualiai tvarkomų nuotekų specialistai lankysis Aleksoto, Žemųjų ir Aukštųjų Šančių, Romainių gyvenamuosiuose mikrorajonuose.
Būtent minėtose vietovėse buvo pakloti nauji centralizuoti nuotekų tinklai, deja iki patikrinimų pradžios gyventojai vangiai reagavo į raginimą jungtis ir neteršti gamtos.