Praleisti juostelės komandas
Pereiti prie pagrindinio turinio
TUV1
TUV2
I-IV
7.00 - 11.00
11.45 - 16.00
V
7.00 - 11.00
11.30 - 14.30
Kauniečių aptarnavimo centras
Tel. 8 800 20000

Gyventojų dėmesiui! Sąskaitą gaukite el. paštu! Kauniečiai yra kviečiami jungtis prie bendrovės „Kauno vandenys“ savitarnos svetainės. Čia galima matyti savo sąskaitas, deklaruoti skaitiklių rodmenis, užsisakyti skaitiklių keitimą, plombavimą, teikti prašymus ir kt.
Skubi Pagalba
Lauko vandentiekio tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 35 92
Nuotekų tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 28 76
Kauniečių aptarnavimo centras Mano Kaunas
Nuo 2018 m. sausio 2 d. klientai priimami tik kauniečių aptarnavimo centre Mano Kaunas Statybininkų g. 3 (įėjimas iš S. Žukausko g.)
Darbo laikas
I-V 9 - 18 val.
Tel. 8 800 20000

Junkis prie UAB ,,Kauno vandenys" facebook paskyros ir tapk socialinio tinklo draugu.
Tai greitesnis kelias bendravimo link.
Vandentiekio informacija
2018-06-19
Pateikta vandens Kaune:
69 401 m³
Išvalyta nuotekų Kaune:
50 352 m³
Gedimai vandens tinkluose:
16
Gedimai nuotekų tinkluose:
19

Mokiniai - tiria, atranda, apibendrina ir dalinasi

2017-03-30

Kauno Simono Daukanto progimnazijoje praūžė pirmoji STEAM mokinių konferencija „Tirk. Atrask. Apibendrink. Dalinkis". Darbinga nuotaika tvyrojo nuo pat ankstaus ryto, įžanginį žodį mokinių konferencijoje tarė renginio rėmėjai – AB „Kauno energijos" atstovas Ūdrys Staselka ir UAB „Kauno vandenys" atstovė Vilma Garlinskienė. Plenarinį pranešimą „Vandens savybės ir jų svarba gyvybei" pristatė 8b klasės mokinys Taurantas Uzdila. Susirinkusiems teko proga pamatyti ir bendrovės ,,Kauno vandenys"  animacinį filmuką ,,Lašelio kelias".

Kol 5 – 8 klasių mokiniai aktų salėje pristatė atliktus tyrimus, priešmokyklinės ugdymo grupės ir 1 – 4 klasių mokiniai būrėsi į gamtos ir įvairių dalykų veiklas, mažieji progimnazijos mokinukai kūrė darbus iš atliekų, nagrinėjo vaivorykštės spalvas, gamino vėtrunges. Vaikai tyrinėjo įprastą ir stebuklingą vandenį, gamtos reiškinius, pasinėrė į šviesos ir garsų pasaulį, nustatė, kad energija yra visur. Buvo pristatyta rekordiškai daug pranešimų – net 55.

 

Vyresnieji mokiniai ne tik skaitė savo pranešimus, bet ir dalyvavo integruotose veiklose, kurios vyko visose mokyklos erdvėse. Mokiniai sėmėsi žinių apie vandenį: nėrė į gimtosios kalbos vandenyną, tyrinėjo, kiek laiko žmogus gali nekvėpuoti panėręs, išbandė, kaip elementariomis priemonėmis išvalomas nešvarus vanduo. Integruotose veiklose apie šviesą patyrė, kaip nelengva atlikti elementarius veiksmus nematant, matavo erdvinių figūrų šešėlius, išbandė slaptą raštą ir suvokė, kad svarbi ne tik akių, bet ir širdies šviesa.

Konferencijos pabaigoje apdovanotos geriausius pranešimus paruošusios mokinių grupės.  Konferencija sujungė visus į reikšmingą veiklą ne tik mokyklai, bet ir visuomenei – saugoti ir tausoti mūsų visų brangiausią turtą – gamtą ir jos išteklius. Kitąmet mokykla planuoja tokią konferenciją rengti šalies mastu.