Praleisti juostelės komandas
Pereiti prie pagrindinio turinio
TUV1
TUV2
I-IV
7.00 - 11.00
11.45 - 16.00
V
7.00 - 11.00
11.30 - 14.30
Kauniečių aptarnavimo centras
Tel. 8 800 20000

Gyventojų dėmesiui! Sąskaitą gaukite el. paštu! Kauniečiai yra kviečiami jungtis prie bendrovės „Kauno vandenys“ savitarnos svetainės. Čia galima matyti savo sąskaitas, deklaruoti skaitiklių rodmenis, užsisakyti skaitiklių keitimą, plombavimą, teikti prašymus ir kt.
Skubi Pagalba
Lauko vandentiekio tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 35 92
Nuotekų tinklų avarinė tarnyba
Tel. (8 37) 31 28 76
Kauniečių aptarnavimo centras Mano Kaunas
Nuo 2018 m. sausio 2 d. klientai priimami tik kauniečių aptarnavimo centre Mano Kaunas Statybininkų g. 3 (įėjimas iš S. Žukausko g.)
Darbo laikas
I-V 8 - 18 val.
Tel. 8 800 20000

Junkis prie UAB ,,Kauno vandenys" facebook paskyros ir tapk socialinio tinklo draugu.
Tai greitesnis kelias bendravimo link.
Vandentiekio informacija
2018-10-18
Pateikta vandens Kaune:
64 348 m³
Išvalyta nuotekų Kaune:
58 896 m³
Gedimai vandens tinkluose:
12
Gedimai nuotekų tinkluose:
16

Dažnai užduodami klausimai

Sveiki, iki kada dirba jūsų įmonė?

Laba diena, mūsų įmonės darbo laikas: I-IV 7.00 - 11.00, 11.45 - 16.00 V 7.00 - 11.00, 11.30 - 14.30

Norėjau pasiteirauti ar jūsų puslapyje pateikiama informacija apie laisvas darbo vietas?

Taip, pagrindiniame meniu yra skiltis "Laisvos darbo vietos". Joje pateikiamos laisvos darbo vietos, reikalavimai ir sąlygos joms užimti

Negavau sąskaitos

1. Galite jungtis prie bendrovės "Kauno vandenys" savitarnos svetainės ir sąskaitas matysite. 2. Galime sąskaitas atsiųsti el. paštu, tuomet jas gautumėte anksčiau ( pageidavimą atsiųskite į el. paštą ofisas@kaunovandenys.lt ). 3. Galime atsiųsti pakartotiną sąskaitą, dėl pakartotinos sąskaitos skambinkite bendruoju telefonu ( 837 ) 30 17 91 ( ne vėliau kaip iki mėnesio 25 d. ). 4. Jeigu užsisakėte "Vieną sąskaitą", bendrovės "Kauno vandenys"sąskaitų negausite, o gausite visus mokesčius "Vienoje sąskaitoje". Dėl šios sąskaitos kreipkitės tel. (837) 428427.

Bute noriu vykdyti remonto darbus , noriu nuimti vandens skaitiklį, tačiau jis yra užplombuotas, ką daryti?

Skambinkite bedruoju telefonu 8 800 20000, pasakykite skaitiklių rodmenis, užregistruosime remontą ir galėsite nuimti plombas. Jeigu sąskaitas gaunate tik už šaltą vandenį, dėl karšto vandens skaitiklių plombų turite kreiptis į AB "Kauno energija" arba bendriją. Atlikę remonto darbus, informuokite dėl skaitiklių užplombavimo. Skaitiklių plombavimas yra mokamas. Vieno skaitiklio plombavimo kaina - 4,02 Eur, dviejų - 4,50 Eur, trijų - 5,45 Eur. Šalto vandens skaitiklius keičia bendrovė "Kauno vandenys", dėl šalto vandens skaitiklių keitimo prašome kreiptis tel. (8 37) 30 18 85.

Pasikeitė buto savininkas. Ar galima sutartį perrašyti el. paštu?

Sutartys perrašomos atvykus į kauniečių aptarnavimo centrą Mano Kaunas, Statybininkų g. 3 (įėjimas iš S. Žukausko g.). Sutartį perrašyti el. paštu galima, tačiau reikia el. paštu ofisas@kaunovandenys.lt atsiųsti skenuotus dokumentus, parašyti savo telefono numerį, kiek žmonių bute gyvens ir ar sąskaitas norėsite gauti el. paštu. Gavę pageidavimą, atsakingi darbuotojai su Jumis susisieks ir suteiks pilną informaciją.

Kaip deklaruoti skaitiklių rodmenis?

Prisijungti prie bendrovės "Kauno vandenys" savitarnos svetainės. Gyventojams: - mokant už vandenį, įrašyti skaitiklių rodmenis; - mokant internetu ( per internetinę bankininkystę ) "Kauno vandenys" sąskaitos šablone įrašyti duomenis į atitinkamas eilutes, laikantis sąskaitoje nurodyto eiliškumo; Pvz. : jei skaitiklių numeracija yra 2 ir 5, tai šablone duomenis reikia pildyti į 2-ą ir 5-ą eilutes, 1-ą, 3-ą ir 4-ą eilutes praleidžiant; - taip pat galite duomenis pateikti elektroniniu paštu apskaitos specialistei ( el. pašto adresus rasite "Kauno vandenų" puslapyje , paspaudus Kontaktus ). Įmonėms: - skaitiklių rodmenis galite atsiųsti faksu ( 8 37) 301 787; - Juridiniai asmenys turi registruotis per Savitarnos svetainę ir sulaukę patvirtinimo apie sėkmingą registraciją (per dvi dienas), prisijungę deklaruoti rodmenis. Išsamesnė informacija pateikta Kauno vandenų savitarnos naudotojo vadove.

Kaip mokėti skolą dalimis?

Norint mokėti dalimis, reikia atvykti į bendrovę "Kauno vandenys" pasirašyti vekselį ir skolos grafiką.

Kas yra pardavimo kaina sąskaitoje ir kodėl , visai nesuvartojus vandens, ji vis tiek skaičiuojama?

Pardavimo kaina - tai fiksuotas mokestis, kuris nepriklauso nuo suvartoto vandens kiekio. Tai mokestis už skaitiklio įrengimą, keitimą, metrologinę patikrą, sąskaitų administravimą ir t.t.

Kodėl skaičiuojama norma? Kaip ji skaičiuojama?

Jeigu valdoje nėra įrengtų vandens skaitiklių, skaitikliai yra sugedę, pažeisti arba pasibaigęs metrologinės patikros laikas, o gyventojas nesudarė sąlygų jį pakeisti, mokestis skaičiuojamas pagal savivaldybės patvirtintas normas.

Planuoju išvykti, vandens nevartosiu- ką daryti?

Informuoti paštu ar el. paštu ( būtinai nurodyti adresą ir telefono Nr. ).

Nerandate atsakymo į norimą klausimą? Parašykite mums.

Vardas *
Pavardė
Įmonė
Telefonas
El. paštas *
Skirta *
Klausimas *
Kodas *