Nuo 2015 m. gruodžio 01 d. pradėjo veikti Savitarnos svetainė. Manome, kad ji pasitarnaus visiems vandens vartotojams. Dabar fiziniams ir juridiniams asmenims, prisijungus prie Savitarnos svetainės, sudaryta galimybė matyti pateikiamas sąskaitas, mokėjimų suvestinę, deklaruoti vandens skaitiklių rodmenis, pateikti prašymus dėl šalto vandens skaitiklio keitimo arba plombavimo, kreiptis kitais klausimai


Gyventojai, turintys įsiskolinimą, turėtų kreiptis į kauniečių aptarnavimo centrą Mano Kaunas dėl paprastojo vekselio pasirašymo ir pasinaudoti skolos mokėjimo dalimis galimybe. Priešingu atveju skola yra išieškoma per antstolius, o tai sudaro papildomas išlaidas.


Taip pat sugriežtinta priskaitymų už vandenį kontrolė. Pagal sudarytus grafikus tikrinami vandens skaitikliai butuose. Gyventojams, nesudarantiems sąlygų patikrinti jų deklaruojamų skaitiklių rodmenis, mokestis už vandenį pradedamas skaičiuoti vadovaujantis miesto savivaldybės tarybos patvirtintu vidutiniu suvartojamo vandens kiekiu. Skaitiklių tikrinimo laiką gyventojai gali suderinti jiems priimtinu laiku. Sąskaitos negavus iki einamojo mėnesio 20-tos dienos, prašome informuoti UAB "Kauno vandenys" telefonu, nurodytu praėjusio mėnesio sąskaitoje. Šiuo telefonu taip pat galite kreiptis visais priskaitymų ar apmokėjimų už vandenį ir nuotekų tvarkymą pagal gautas sąskaitas klausimais. Prašome atkreipti dėmesį į tai, jei sąskaitoje nurodyta kita nei turi būti vartotojo pavardė ar adresas. Tokiu atveju prašome atvykti į kauniečių aptarnavimo centrą Mano Kaunas  Statybininkų g. 3, Kaunas (įėjimas iš S. Žukausko g.).


Bendrovės klientai turi galimybę pasirinkti jiems patogiausią atsiskaitymo būdą – mokėti internetu ar elektronine sąskaita SWED, SEB ir NORD bankuose, susimokėti grynais bankuose, "Lietuvos paštas" skyriuose, "Kauno spauda" ir "Lietuvos spauda" kioskuose, UAB "Perlo paslaugos" terminaluose, pasinaudoti galimybe už komunalines paslaugas atsiskaityti viena sąskaita, kurią administruoja UAB "Viena sąskaita", taip pat atvykę į kauniečių aptarnavimo centrą Mano Kaunas.