Avarinė tarnyba: 0 800 20 000  |  +370 37 313 592

„Kauno vandenys“ perspėja gyventojus: sukčiai apsimeta skaitiklių tikrintojais

Per pastarąsias savaites Kaune užfiksuotas ne vienas atvejis, kai pas gyventojus atvykę sukčiai bandė išvilioti pinigus prašydami už skaitiklių keitimą atsiskaityti grynaisiais pinigais. Bendrovė prašo gyventojų būti apdairiems ir įsitikinti, kad atvykę skaitiklių keisti asmenys nėra sukčiai.

„Atkreipiame dėmesį, kad „Kauno vandenų“ darbuotojai ar bendrovės partneriai tikrina skaitiklių rodmenis ar keičia skaitiklius po vieną. Jeigu pas jus atvyksta du, o ne vienas specialistas, įsitikinkite, ar tai nėra apsimetėliai. Apsilankymo metu niekuomet nėra prašoma atsiskaityti grynaisiais pinigais“, – teigia „Kauno vandenų“ abonentų skyriaus vadovė Laura Dvaranauskienė.

Skaitiklius tikrinančius ar keičiančius „Kauno vandenų“ darbuotojus galima lengvai atpažinti, nes jie visada vilki bendrovės logotipu pažymėtą aprangą. Jei skaitiklio keitimą atlieka įgalioti partnerių darbuotojai, tuomet jie turi pateikti darbuotojo pažymėjimus ir užduotis atlikti skaitiklių keitimo darbus. Jei kyla įtarimų, kad asmuo yra apsimetėlis, informaciją pasitikslinti galima paskambinus kauniečių aptarnavimo centro „Mano Kaunas“ telefonu (8 800) 20 000 arba kreiptis bendruoju pagalbos telefonu 112.

Cituodami ar kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Eiti prie turinio