Avarinė tarnyba: 0 800 20 000  |  +370 37 313 592

Korupcijos prevencija

UAB  „Kauno vandenys”, siekdama užtikrinti savo veiklos skaidrumą vadovaujasi korupcijos prevencijos nuostatomis – siekiant užkirsti kelią korupcijos apraiškoms įmonės veikloje.

Vykdant korupcijos prevenciją kviečiame būti pilietiškais ir prašome informaciją apie galimus pažeidimus ir galimai neteisėtus bendrovės darbuotojų veiksmus pranešti elektroniniu paštu prevencija@kaunovandenys.lt arba raštu Aukštaičių g. 43, Kaunas.

Jeigu pageidaujate galite nurodyti savo kontaktinę informaciją, tačiau tai yra Jūsų laisvai pasirinkta teisė. Bendrovė ,,Kauno vandenys” garantuoja konfidencialumą ir užtikrina bet kokių Jūsų duomenų anonimiškumą. Kiekvienas atvejis bendrovėje ,,Kauno vandenys” bus išsamiai nagrinėjamas ir įvertintas. Iš anksto dėkojame  prisidėjus prie bendro tikslo užkirsti kelią korupcijos apraiškoms. Taip pat primename, kad LR įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikalstamos veikos padarymu. Už tokius veiksmus teisės aktų nustatyta tvarka gresia baudžiamoji atsakomybė.

LR Specialiųjų Tyrimų Tarnyba (STT) Kauno valdyba, susipažinusi su UAB ,,Kauno vandenys” 2019-12-12 raštu Nr. (04-04.04) 08-2960-2019 pateikta išvada dėl korupcijos pasireiškimo tikimybės, priėmė sprendimą: šiuo metu neatlikti korupcijos rizikos analizės UAB ,,Kauno vandenys” analizuotose srityse (pirkimų poreikio formavimas, planavimas ir vykdymas).

Eiti prie turinio